Esterno Mura: Rimini

3 390 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Autentico® Externo Mura je matná barva na venkovní zdi, omítky, a kamenné zídky, která je odolná vůči vlhkosti a dokáže dobře ochránit před vnějšími vlivy. Hlínu a jiné nečistoty se jednoduše smyjí a voda po sobě nezanechá žádné stopy. Dostupný objem 5 000 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autentico® Externo Mura

Autentico® Externo Mura je vysoce kvalitní exteriérovou barvou s matnou povrchovou úpravou určenou pro zdi, omítky a kamenné zídky. Tato robustní nátěrová hmota tvoří ochrannou vrstvu, která je stejně odolná proti vlhkosti jako jakákoli prémiová akrylová barva. Výsledkem jsou ideální ochranné vrstvy, přičemž ošetřený materiál si zachovává své vlastnosti a udržuje výměnu vlhkosti s okolním prostředím.

 

VLASTNOSTI

dostupný objem 5 000 ml
na bázi vody
skvělá pro venkovní použití
obsahuje UV filtr a vlhkostní membránu
samočisticí systém
Nečistoty a houby nepronikají do natřené vrstvy a proto je v důsledku natřený povrch trvanlivější a také je snadno čistitelný
Barva je hluboce matná, odraz lesku - 2%   
Vrstva nátěru je nehořlavá
vhodné pro omítky, cihly a zídky
1 litr barvy pokryje 8 m2
Pokrytí na kamenných plochách může být sníženo na 4 m2
 

PŘÍPRAVA
Ujistěte se, že povrch, na který budete barvu aplikovat je suchý, čistý, bez hlíny, špíny a mastnoty. Ujistěte se, že zdivo a všechny ostatní materiály, na které budete barvu nanášet a jejich spoje jsou odolné proti mrazu, neobsahují alkaloidy, vodní mapy a jsou zbaveny solných výkvětů.

 

POUŽITÍ
Před použitím dobře promíchejte. Použijte dvě vrstvy štětcem, stříkací pistolí nebo válečkem. Mezi nánosem první a druhé vrstvy je třeba čekat dvě až čtyři hodiny. Doba schnutí se liší v závislosti na klimatických podmínkách, povrchu a poréznosti natíraného materiálu. 

 

SPOTŘEBA BARVY
1 litr barvy vystačí na 8-13 m2, v závislosti na poréznosti a profilu povrchu, na který je barva aplikována.

 

USKLADŇOVÁNÍ, ČIŠTĚNÍ
Barvy uskladňujte v teplotě 10-30 stupňů C v suchých místnostech. Zabraňte zamrznutí a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Barva by měla být v původních obalech pevně uzavřena. Štětce, nářadí a nádobí snadno vyčistíte teplou vodou s jarem. Zbytky nátěru nevylévejte do kanalizace.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Může vyvolat alergické reakce. Zabraňte kontaktu s očima, jestliže k němu dojde, ihned vypláchněte vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esterno Mura
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…