Velvet 2,5l

1 720 Kč
K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání Zvolte variantu
Varianta

Autentico® Velvet 2,5l je vysoce kvalitní křídová barva určena především pro nástěnné malby, ale můžeme ji použít i pro interiérový nábytek. Obsahuje více než 35% uhličitanu vápenatého (křídy). Přírodní složení umožňuje dýchání barvy, což zajišťuje zdravé prostředí v domě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Autentico® Velvet je vysoce pigmentovaná křídová barva s krémovou konzistencí, díky tomu je velmi účinná a neprůhledná. Při nátěru nábytku nebo stěn vystavených kontaktu s vodou je třeba použít impregnaci  Autentico® Sealer. Malované povrchy jsou hladké a sametové na dotek. Povrchová úprava hluboce matná (2% lesk) s přírodním, měkkým odrazem světla. Barva Autentico® Velvet je mírně porézní, podobně jako Vintage, ale odolnější. Lze jí použít na dekorativní techniky jako je patinovaní, zlacení, zdobení. Zvlášť vhodná je pro památkově chráněné budovy ale je možné ji použít pro moderní domy.

 

VLASTNOSTI
Vhodná pro omítku, zdivo, sádrokartony, PVC, kov
Ideální pro vnitřní použití
Při použití ve vlhkém prostředí nutno použít Autentico® Sealer
Prodyšná
Nemusíme voskovat ani impregnovat
Více než 150 intenzivních a bohatých barev
Na bázi vody, neškodná pro zdraví a životní prostředí 
Certifikát EN71-3 schválený pro nábytek a hračky pro děti 

 

PŘÍPRAVA
Ujistěte se, že povrch, na který budete barvu aplikovat je suchý, čistý, zbavený nečistot, mastnoty, plísní a prachu. Pro očištění a důkladné odmaštění povrchu doporučujeme použít vysoce koncentrovaný produkt Autentico® Omniclean, který důkladně čistí, odmašťuje a pomáhá odstranit staré vosky. Pro práci s kovem doporučujeme použít jako základní vrstvu Autentico® Metal Primal, který zabraňuje oxidaci kovů. Pokud jde o novou vápennou omítku, nenatírejte, dokud není omítka zcela suchá.

 

POUŽITÍ
Před použitím dobře promíchejte. Použijte dvě vrstvy štětcem, stříkací pistolí nebo válečkem. Po uplynutí 30 minut je povrch suchý na dotek, ale mezi nánosem první a druhé vrstvy je třeba čekat jednu až dvě hodiny. Doba schnutí se liší v závislosti na klimatických podmínkách.

 

SPOTŘEBA BARVY
1 litr barvy vystačí na 8-13 m2, v závislosti na poréznosti a profilu povrchu, na který je barva aplikována. Pro rovnoměrný povrch se obvykle používají dvě vrstvy barvy. Barva Autentico® Velvet má vysoké krytí.

 

USKLADŇOVÁNÍ, ČIŠTĚNÍ
Barvy uskladňujte v teplotě 10-30 stupňů C v suchých místnostech. Zabraňte zamrznutí a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Barva by měla být v původních obalech pevně uzavřena. Štětce, nářadí a nádobí snadno vyčistíte teplou vodou s jarem. Zbytky nátěru nevylévejte do kanalizace.

 

ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Autentico® Velvet odpovídá normě EN71-3, která zajišťuje bezpečnost pro malování dětského nábytku a hraček. Je charakterizována nízkým obsahem těkavých organických sloučenin a je téměř bez zápachu. Obsahuje 17 g / l VOC. Úroveň, kterou EU požaduje pro tento typ produktů, je max. 30 g / l.

Autentico® Pure and Natural Paint používá pouze suroviny s vynikající kvalitou, nepatrným zápachem a nízkým dopadem na životní prostředí. Výrobní procesy nevytvářejí odpad a všechny barvy jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální účinnost s minimálním dopadem na zdraví uživatele.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Může vyvolat alergické reakce. Zabraňte kontaktu s očima, jestliže k němu dojde, ihned vypláchněte vodou.