Crackle Glaze

340 Kč
Skladem (2 ks)

Autentico® Crackle Glaze je dekorativní médium které může vytvořit starý vzhled Vašeho nábytku. Po aplikaci mezi dvě vrstvy Autentico Vintage, vytvoří popraskaný vzhled. Dostupný objem 250ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Autentico® Crackle Glaze je třeba aplikovat pouze tehdy, když je natřený podklad zcela suchý, čistý a stabilní. Vyberte barvu z Autentico®Vintage, proveďte základní nátěr a nechte vyschnout. Pamatujte, že barva, kterou zvolíte, bude barvou popraskaných spár a trhlin.   
Aplikujte Autentico® Crackle Glaze glazuru rovnoměrně buď v táhlých tazích štětce, nebo cik-cak. Nanesená vrstva musí být hladká a rovnoměrná, pokud ne, odstraňte glazuru vlhkým hadrem, a naneste ji znovu. Nechte vyschnout.
Aplikujte vrchní nátěr Autentico® Vintage, štětcem nanášejte barvu v jednom směru, barvou nešetřete.  Tloušťka vrchní vrstvy určuje velikost z trhlin - čím je silnější, tím jsou praskliny širší. Krakování nastane okamžitě, jak barva začne vysychat, základní barva se začne objevovat pod prasklinami. Nechte vyschnout po dobu 24 hodin. Poté doporučujeme reliéf natřít voskem nebo impregnací.
Techniku doporučujeme vždy zkusit nejdříve na zkušebním vzorku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.5 kg