Crackle Glaze

340 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autentico® Crackle Glaze je dekorativní médium které může vytvořit starý vzhled Vašeho nábytku. Po aplikaci mezi dvě vrstvy Autentico Vintage, vytvoří popraskaný vzhled. Dostupný objem 250ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Vyberte odstín barvy Autentico Vintage na spodní vrstvu (barva prasklin) další odstín pro vrchní vrstvu. Naneste spodní vrstvu barvy a nechte zaschnout. Aplikujte glazuru buď rovnoměrně, v pravidelném cik-cak směru nebo použijte tradiční dlouhé tahy štětcem. Povrch musí být jemný a rovnoměrný. Pokud není, odstraňte přebytečnou glazuru hadříkem a znovu aplikujte, abyste dosáhli jemného povrchu. Nechte zaschnout. Naneste vrchní vrstvu Autentico Vintage, barvou nešetřete (netlačte, spíše nechte barvu stékat ze štětce) a aplikujte pouze v jednom směru. Tloušťka vrchní barvy určuje velikost prasklin. Čím větší tloušťka, tím širší praskliny. Popraskání nastává během zasychání barvy a odhalí spodní odstín skrze praskliny. Nechte zaschnout 24 hodin.

Poté doporučujeme reliéf přetřít lakem Autentico Matt Varnish. Techniku doporučujeme vždy vyzkoušet nejdříve na menším vzorku. Nepoužívejte při vysoké vlhkosti. Aplikujte a uchovávejte při teplotě 10°C - 30°C.

 

SPOTŘEBA
Balení 250ml pokryje asi 2 m2 v závislosti na typu povrchu a pórovitosti.

 

SKLADOVÁNÍ
Uchovávejte v chladném, suchém prostředí, v teplotě 5-30°C. Chraňte před mrazem.

 

ČIŠTĚNÍ
Odstraňte zbytky a omyjte teplou mýdlovou vodou. Nevylévejte zbytky produktu do kanalizace.

 

INFORMACE O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ
Naše výrobní procesy nevytváří odpad a všechny nátěrové vzorce jsou navrženy s minimálním dopadem na zdraví uživatele. Tento produkt je formulován společností Polyvine®. Veškeré technické informace o produktu a katalogové listy jsou také k dispozici na jejich webových stránkách www.polyvine.com

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Zajistěte dobré větrání
Uchovávejte mimo dosah dětí
Při kontaktu s očima ihned vypláchněte teplou vodou, v případě potřeby konzultujte s lékařem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…