Omniclean 250ml

280 Kč
Skladem (> 5 ks)

Autentico® Omniclean je vysoce koncentrovaný přípravek pro důkladné čištění a odmašťování povrchu před nátěrem. Dostupný objem 250ml a 1000ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace
Zřeďte 1 díl Omnicleanu v 10 dílech vody. Namočte do roztoku čistou látku a očistěte povrch tak, abyste odstranili špínu a mastnotu. Opláchněte hadr čistou vodou a opláchněte plochu, kterou budete natírat. Než začnete s nátěrem, ujistěte se, že je povrch zcela suchý.

 

Spotřeba
Z asi 250 ml koncentrátu se získá asi 2,75 litru zředěného roztoku. Z 1 litru koncentrátu se získá 11 litrů roztoku.

 

Životní prostředí
15 g / l VOC (evropská směrnice "Decopaint" (2004/42 / EC).

 

Bezpečnostní opatření
Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobit těžké poleptání kůže a poškození očí. Chraňte obličej a oči a používejte ochranný oděv a rukavice. Pracujte v dobře větraných místnostech. Při požití vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží nebo vlasy: sejměte oblečení a omyjte kůži vodou. Vdechování: přemístěte na čerstvý vzduch a zůstaňte v pohodlné poloze. Při zasažení očí: odstraňte kontaktní čočky a několik minut vyplachujte oči vodou. Umyjte oděv, který byl v kontaktu s koncentrátem. V případě potřeby konzultujte s lékařem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 1000ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení