Primer 500ml

490 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autentico® Primer je vysoce kvalitní základní nátěr, který neobsahuje rozpouštědla. Používá se na několik způsobů, jako je překrytí dřevěných exsudátů nebo skvrn způsobených reakcí taninů z mahagonu, dubu, borovice a kaštanového dřeva, pokud jsou v kontaktu s vlhkostí. Izoluje hluboké a nesmazatelné skvrny vína, řasenky a podobně. Lze jej použít k přípravě vysoce porézních povrchů před lakováním, stejně jako velmi lesklých, jako jsou glazované dlaždice, plasty a laky. Dostupný objem 500ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Ujistěte se, že povrch je čistý, suchý a stabilní, bez nečistot a mastnoty. Lesklý nebo umělohmotný povrch by měl být předem jemně zbroušen na mírně otevřené póry aby se tak zlepšila přilnavost. U kovových povrchů použijte speciální nátěr, který zabrání korozi. Před použitím dobře promíchejte. Aplikujte dvě tenké vrstvy štětcem nebo válečkem.

 

DOBA SCHNUTÍ
Doba schnutí je mezi vrstvami minimálně 4 hodiny, v závislosti na teplotě, vlhkosti a pórovitosti povrchu. Nepoužívejte při teplotách nižších než 10°C a vyšších než 30°C.

 

SPOTŘEBA
1L pokryje cca 8-10m2 v závislosti na typu povrchu a pórovitosti.

 

SKLADOVÁNÍ
Skladovat na chladném, suchém místě, bez rizika zamrznutí.

 

OMEZENÍ POUŽITÍ
Autentico® Primer nezabraňuje oxidaci při aplikaci na kovové povrchy.

 

ČIŠTĚNÍ
Mechanicky odstraňte veškeré nečistoty z nástrojů, potom je  důkladně očistěte teplou vodou a mýdlem. Nevypouštějte do kanalizace.

 

INFORMACE O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ
Tento výrobek má přijatelné množství VOC v EU. Cílová úroveň tohoto produktu je 30g / L. Autentico® používá pouze materiály nejvyšší kvality, minimální zápach a minimální dopad na životní prostředí. Naše výrobní postupy a přípravky jsou určeny k dosažení maximální účinnosti a minimálního vlivu na zdraví uživatele.

 

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vyplachujte teplou vodou nejméně po dobu 10 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.7 kg
Novinka: New
Novinka: Novinka
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení