Terrapieno 150ml

340 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Lehká, rychle schnoucí strukturovaná pěna pro vytváření 3D dekorace na nábytku a stěnách. Může být použita při práci s šablonami, ale může být také smíchána s křídovou barvou Autentico® Vintage pro dekorativní ornamenty. Na rozdíl od různých tmelů se nelepí a nestéká pod šablonu. Okamžitě usychá. Práce s ní je čistá a příjemná a efekt je dokonalý. Dostupný objem 150ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autentico® Terrapieno je strukturovaná pěna, která vytváří krásné efekty zejména na nábytku, dveřích a stěnách. Může být ale také použita na zrcadlech a skle. Díky snadné práci je produkt vhodný i pro začínající umělce a perfekcionisty, kteří budou mít čistý, jemný a přesný efekt. Terrapieno můžeme zbarvit přidáním přibližně 10% křídové barvy Autentico® Vintage.

 

Práce s šablonami
Šablonu přilepte na podklad páskou nebo speciálním lepidlem. Jemně aplikujte Terrapieno malou špachtlí, nebo stěrkou, abyste vyplnili šablonu a uhladily povrch. Nemusíte čekat, až pěna ztvrdne, šablonu můžete opatrně sejmout. Pokuste se zabránit přesunu šablony ze strany na stranu, protože to může způsobit poškození vzoru. Šablonu umyjte vodou.
Chcete-li, aby váš motiv byl naprosto hladký, můžete ho po vysušení lehce přeleštit.

 

Pěnu můžete smíchat s barvou Autentico® Vintage. Nepromíchávejte příliš intenzivně, postačí dva nebo tři pohyby. Pěna při aplikaci pomocí šablony bude rovnoměrněji zbarvena.
Autentico® Terrapieno můžete ale také tvarovat bez pomoci šablon, a vytvořit tak třírozměrnou vrstvu.
Na závěr doporučujeme reliéf natřít voskem nebo impregnací. Zvlášť krásně vypadají reliéfy patinované hnědým, křídovým nebo kovovým voskem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…