Nordic Chic Chalk Paint 0,75l

738 Kč
K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání K namíchání Zvolte variantu
Varianta

Nordic Chic Chalk Paint je křídová barva vhodná pro téměř všechny druhy materiálů. Obsahuje více než 40% křídy. Je charakteristická matným povrchem a jemným odrazem světla. Vytváří unikátní reliéfní strukturu pro Vintage a Shabby Chic styl. Barvu impregnujeme voskem nebo lakem. Před použitím nemusíme odstraňovat původní nátěr. Funguje na přírodní bázi, bez zápachu, rychleschnoucí, bezpečná pro děti. Vhodná do interiérů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

PŘÍPRAVA
Ujistěte se, že povrch, na který budete barvu aplikovat je suchý, čistý, zbavený nečistot, mastnoty, plísní a prachu. Aby byla dosažena optimální přilnavost nátěru.

 

POUŽITÍ
Nordic Chic Chalk Paint se používá pro dekorativní malbu a styling nábytku. Je ideální pro umělecké úkony, jako je renovace a patinování nábytku, zdobení předmětů a dokonce i malování textilií. Nátěr můžete nanést jak na přírodní, či lakované povrchy, tak na dýhovaný, laminovaný a proutěný nábytek, nebo na keramické předměty. Před použitím barvu promíchejte. Nanášejte dvě vrstvy štětcem nebo válečkem. Po 30 minutách je barva suchá na dotek, ale další nátěr nebo impregnaci aplikujte nejdříve po 2 až 4 hodinách, v závislosti na okolních podmínkách. 

 

SPOTŘEBA BARVY
1 litr barvy vystačí na 8-13 m2, v závislosti na poréznosti a profilu povrchu, na který je barva aplikována. Pro rovnoměrný povrch se obvykle používají dvě vrstvy barvy. 

 

USKLADŇOVÁNÍ, ČIŠTĚNÍ
Barvy uskladňujte v teplotě 10-30 stupňů C v suchých místnostech. Zabraňte zamrznutí a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Barva by měla být v původních obalech pevně uzavřena. Štětce, nářadí a nádobí snadno vyčistíte teplou vodou s jarem. Zbytky nátěru nevylévejte do kanalizace.

  

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Může vyvolat alergické reakce. Zabraňte kontaktu s očima, jestliže k němu dojde, ihned vypláchněte vodou.

ecolabel with reg. number