O Autentico

Vítejte na stránkách distributora Autentico pro Českou Republiku. Pokud toužíte po troše kreativity, nového odhodlání a změn, našli jste to, co hledáte. Nabízíme ekologické křídové barvy, které dokáží proměnit Váš domov, chatu, či zahradu zvenčí i zevnitř a prozářit ho novou atmosférou.

Autentico Chalk Paint jsou holandské organické křídové barvy. Překvapují vysokou kvalitou a snadným použitím. Opravdové křídové barvy musí obsahovat přírodní křídu, která je klíčovou složkou dekorativních nátěrů pro milovníky malování nábytku. Autentico Chalk Paint obsahuji 35 % křídy a tím se staly unikátními barvami na světovém trhu. Tyto barvy jsou návratem do krásné, ušlechtilé a trvanlivé receptury, která ve spojení s nejmodernější technologií, získává srdce uživatelů po celém světě.

Autentico Vintage je interiérová křídová barva. Slouží k renovaci a patinováni starého nábytku a dekorativních předmětu. Pomocí metody Shabby Chic, Rustical, Industrial a v kombinaci s barevnými a metalickými vosky dokáže proměnit zcela nezajímavé kusy starého nábytku v unikátní umělecká díla. Povrchová úprava je matná s jemným odrazem světla. Slovo Vintage znamená oživení. Jedná se tedy o oživení vzhledu a slohu starých věcí. Respektujeme jejich letité opotřebovaní a nedokonalosti, ale pomoci kvalitních křídových barev zvyšujeme jejich původní hodnotu.

Autentico Versante v provedení Matt a Eggshell je voděodolná křídová barva. Používáme ji k nátěrům nábytku vystavenému intenzivnímu kontaktu s vodou a horším povětrnostním podmínkám. Je odolná vůči změnám počasí. Barvu používáme především v exteriéru.  Má schopnost kontrolovat vlhkost, obsahuje účinné UV filtry a zvláštní membránu, která dovoluje barvě dýchat. Vhodná je pro venkovní dveře, okna, zahradní nábytek, altány, kuchyňské linky. K barvě není potřeba používat impregnace.

Autentico Velvet je barva na nástěnné malby, ale lze ji použít i na interiérový nábytek. Obsahuje více než 35% křídy a díky tomu vytváří hladký krémový nádech. Barva je obzvláště vhodná pro památkově chráněné budovy.

Autentico Venice je interiérová barva navržená tak, aby poskytovala dlouhotrvající a jedinečnou povrchovou úpravu s krásnou hloubkou barev. Je vyrobena z čistého hašeného vápna a přírodních plnidel. Neobsahuje žádné syntetické látky ani pojiva. Je vhodná pro většinu povrchů na bázi minerálů - kámen, cihly, omítky, sádrokarton a další.

Autentico Metalické barvy jsou vytvořené v kombinaci Vintage Furniture Paint se skvělými kovovými pigmenty, které vnáší nádech noblesy. K dispozici máme 20 metalických odstínu v průhledných sklenicích o objemu 250 ml. Jsou vhodné pro restaurovaní vyřezávaných kusů nábytku, zrcadel a rámu, soch a jiných dekorativních předmětů. Metalické barvy jsou inspirací pro výtvarníky a restaurátory.

Vosky Autentico dodávají barvě Vintage hloubku a ušlechtilou hladkost, zpevňují ji a chrání. Používáme je pro hladké nátěry, stejně jako pro patinování. Za pomoci barevných vosků dokážeme restaurovat nábytek tak, aby odpovídal stylu Vintage. To znamená, že zachováme jeho původní sloh a vzhled, respektujeme jeho letité opotřebování a nedokonalosti a přitom díky novému nátěru a vosku máme nový, krásný kus nábytku. Základním produktem je bezbarvý vosk Clear. Pro patinování a různé efekty jsou vhodné barevné vosky. Alternativou k vosku je impregnant Autentico Sealer.

Ručně vyrobené, profesionální štětce Autentico jsou navrženy speciálně pro práci s křídovou barvou. Nenechávají stopy štětin, zajišťují rovnoměrné pokrytí, nanáší správné množství barvy tak, aby natřený povrch byl jednotný. Rukojeť štětců je vyrobená z masivního dřeva ukončena špičkou z nerezové oceli, neabsorbuje nátěr a je velmi snadno udržovatelná.  Štětec je tvořen nylonovými a elastickými štětinami. Je to skvělá investice pro mnoho let. Výrobek nejvyšší kvality pro ty, kteří oceňují vysoký pracovní komfort a trvanlivost nástrojů.

 

Autentico je v ČR zastoupeno Ondřejem Kaletou, Truhlářská 244/2, 390 01 Tábor, IČO: 71692258. Produkty Autentico lze koupit nejenom na tomto e-shopu ale i u našich stockistů a v Galeri v Praze a Táboře:

Galerie Arte Decor Gražyna, Truhlářská 21, Praha 1
Atelier Gražyna, Palackého 355, Tábor

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení