Metallico: Silver Pearl

540 Kč
Skladem

Lesklá barva, která změní vše, co jste doposud věděli o kovové barvě. Je neprůhledná, skvěle kryje povrchy a díky třpytivým pigmentům odráží jedinečný lesk. Prezentuje originální odstíny vzácných kovů. Obsahuje drahé komponenty nejvyšší kvality, díky nimž je její kovový vzhled výjimečně krásný. Nevyžaduje voskování. Je to kvalita, jakou můžete nově poznat. Dostupný objem 250 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Originální kovový, křídový nátěr Autentico®  je vysoce kvalitní výrobek, který přinese vašemu hodnotnému nábytku druhý život. Tato ekologická barva bez zápachu s přírodním složením dobře drží na téměř jakémkoliv povrchu. Umožňuje kreativní malování nábytku a dekorativních předmětů bez odstranění starých vrstev. Díky husté konzistenci, vysoké pigmentaci a matné úpravě eliminuje nedokonalost povrchu. Měkká a porézní struktura barvy je speciálně navržena tak, aby usnadňovala manipulaci s různými tvůrčími a dekorativními technikami.

 

VLASTNOSTI

Prakticky bez zápachu, na vodní bázi
Obsahuje 35% křídu
Přilne téměř ke všem povrchům bez nutnosti broušení a složité přípravy
Jedinečná reliéfní struktura umožňuje snadné dekorativní a umělecké malování
Silné pokrytí, vysoký obsah pigmentu
Rychleschnoucí
Na bázi vody je neškodný pro zdraví a životní prostředí
Schváleno směrnicí EU 2004/42 / EU je velmi malé množství VOC
Certifikát EN71-3 schválený pro nábytek a hračky pro děti
Dostupný objem 250 ml

 

POUŽITÍ

Autentico® Metalická křídová barva se používá pro dekorativní malbu a styling nábytku. Jej možnosti jsou mnohem širší. Je také ideální pro všechny umělecké úkoly, jako je zdobení předmětů a dokonce i malování textilií. Barva se používá k nátěru nábytku a předmětů v suchých místnostech. Doporučeno pro nábytek, jako jsou zrcadla, obrazové rámy, skříně, komody, lůžka, stoly, police a skříně. Nátěr můžeme nanést na přírodní, lakované povrchy, na nábytek dýhovaný nebo laminovaný. Je také vhodný pro nátěry kovových a keramických předmětů.
Před použitím dobře protřepat. Nátěr  štětcem ve dvou vrstvách.
Po 30 minutách je barva suchá na dotek, ale celková doba sušení trvá 2 hodiny a může se lišit v závislosti na okolních podmínkách. 

 

 BEZPEČNOST

Autentico® Metalická barva odpovídá normě EN71-3 "Bezpečnost hraček", která zajišťuje bezpečnost dětského nábytku a hraček. Je charakterizována nízkým obsahem těkavých organických sloučenin a je téměř bez zápachu.

 

USKLADŇOVÁNÍ

Doporučujeme barvy uskladňovat v teplotě 10-30 stupňů C v suchých místnostech. Zabraňte zamrznuti. Barva by měla být v původních obalech pevně uzavřena.

 

PŘÍPRAVA

Ujistěte se, že povrch, který má být natřený, je suchý, čistý a zbavený nečistot, mastnoty, plísní a prachu. Pro očištění a důkladné odmašťování povrchu doporučujeme použít vysoce koncentrovaný produkt Autentico® Omniclean. V případě pochybností o přilnavosti nejprve aplikujte Autentico® Primer.

 

ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ

Štětce, nářadí a nádobí je třeba umýt teplou vodou a mýdlem. Nevylévejte zbytky nátěru do kanalizace.

 

ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Bezpečný pro malování nábytku pro děti a hračky, splňuje certifikát EN71-3 "Bezpečnost hraček". Tento výrobek obsahuje 9 g / l VOC. Úroveň, kterou EU označuje pro tento typ produktů, je 30 g / l. Autentico® Metalická barva obsahuje pouze suroviny s vynikající kvalitou, nízkým zápachem a nízkým dopadem na životní prostředí. Naše výrobní procesy nevytvářejí odpad a všechny barvy jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon s minimálním dopadem na zdraví uživatele.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Může vyvolat alergické reakce. Zabraňte kontaktu s očima, jestliže k tomu dojde, ihned opláchněte vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Metalické barvy
Hmotnost: 0.3 kg