Bio-Strip

498 Kč
Skladem

Autentico® Bio-Strip je přípravek na odstraňování akrylových barev, křídových barev, vosků a laků.  Bio-Strip je výrobek na bázi vody, bez chemických rozpouštědel a snadno použitelný. Odstraňuje nepotřebné nátěry ze dřeva, PVC, kovu, skla a dalších povrchů. Není vhodný pro odstraňování nátěrů, které nevytváří vrstvy, jako jsou barvy na bázi vápna a ftaláty. Dostupný objem 500ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Před použitím důkladně promíchejte, neřeďte. Ochraňte povrch na který nebudete Bio-Strip aplikovat (např. sklo, okna) páskou nebo fólií. Aplikujte štětcem nebo válečkem. Počkejte 30 min, poté odstraňte starou barvu, vosk nebo lak. V případě potřeby opakujte proces. Po 1 hodině otřete povrch čistou vlhkou utěrkou.

  

SPOTŘEBA
Pokryje cca 4-8m2 v závislosti na typu povrchu a pórovitosti a technice použití.

  

ČIŠTĚNÍ
Odstraňte zbytky a omyjte teplou mýdlovou vodou. Nevylévejte zbytky produktu do kanalizace.

 

INFORMACE O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ
Tento výrobek neobsahuje rozpouštědla (VOC). Autentico® používá pouze suroviny s vynikající kvalitou, nízkým zápachem a nízkým dopadem na životní prostředí. Naše produkce nevytváří zbytečný odpad a všechny produkty jsou zaměřeny na dosažení maximálního výsledku s minimálním dopadem na zdraví uživatele.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Používejte ochranné brýle a rukavice. Při zasažení očí okamžitě umyjte teplou vodou, oční víčka vypláchněte a vyhledejte lékaře. Neaplikujte ve vlhkém prostředí a v teplotě pod 10°C nebo nad 30°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.7 kg