Nordic Chic Primer 500ml

Novinka
769 Kč
Skladem

Nordic Chic Primer se používá na dřevěné povrchy, aby se zabránilo prosakování zkrz barvy Nordic Chic Chalk Paint a změnám odstínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak na to: Ujistěte se, že povrch je čistý a suchý. Odstraňte starý vosk, vrchní nátěr a volné šupinky staré barvy. Lahvičku důkladně protřepejte. Nanesete tenkou vrstvou Primeru. Nechte zaschnout 12 hodin a poté můžete povrch jemně přebrousit jemným smirkovým papírem. Aplikujte druhou vrstvu. Opět nechte zaschnout 12 hodin a pak jste připraveni na malování barvou Nordic Chic Chalk Paint. Teplota místnosti při práci s Primerem by měla být mezi 15 a 35 stupni Celsia. Doporučujeme štětce Nordic Chic.

Doba schnutí: Při pokojové teplotě 20 stupňů Celsia je to přibližně 12 hodin. Teplejší prostředí sušení urychlí, chladnější zpomalí.

Pokrytí: cca 10-12 m² na litr. Čištění: Po použití ihned vyčistěte nástroje teplou mýdlovou vodou. Skladování: Uchovávejte obaly pevně uzavřené a mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a bezmrazovém místě. Složení: Voda, bílé lepidlo, organická zahušťovadla, vosky, bentonity, tenzidy, odstraňovače pěny, ester karboxylové kyseliny, konzervant. Likvidace: Nevypouštějte do kanalizace. Nechte nevyužitý primer zaschnout; poté ho lze zneškodnit dle místních předpisů pro likvidaci odpadů. Směrnice VOC: Obsah VOC (g/l): < 1.0; kategorie: h; typ: WB; Limitní hodnota EU pro tento produkt: Fáze II od 01.01.2010 (g/l): 30.

ecolabel with reg. number

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.6 kg