Primer 750ml

Novinka
970 Kč
Skladem (>5 ks)

Autentico® Primer je vysoce kvalitní základní nátěr, který neobsahuje rozpouštědla. Používá se na několik způsobů, jako je překrytí dřevěných exsudátů nebo skvrn způsobených reakcí taninů z mahagonu, dubu, borovice a kaštanového dřeva, pokud jsou v kontaktu s vlhkostí. Izoluje hluboké a nesmazatelné skvrny vína, řasenky a podobně. Lze jej použít k přípravě vysoce porézních povrchů před lakováním, stejně jako velmi lesklých, jako jsou glazované dlaždice, plasty a laky. Dostupný objem 750ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Ujistěte se, že povrch je čistý, suchý a stabilní, bez nečistot a mastnoty. Lesklý nebo umělohmotný povrch by měl být předem jemně zbroušen na mírně otevřené póry aby se tak zlepšila přilnavost. U kovových povrchů použijte speciální nátěr, který zabrání korozi. Před použitím dobře promíchejte. Aplikujte dvě tenké vrstvy štětcem nebo válečkem.

 

DOBA SCHNUTÍ
Doba schnutí je mezi vrstvami minimálně 4 hodiny, v závislosti na teplotě, vlhkosti a pórovitosti povrchu. Nepoužívejte při teplotách nižších než 10°C a vyšších než 30°C.

 

SPOTŘEBA
1L pokryje cca 8-10m2 v závislosti na typu povrchu a pórovitosti.

 

SKLADOVÁNÍ
Skladovat na chladném, suchém místě, bez rizika zamrznutí.

 

OMEZENÍ POUŽITÍ
Autentico® Primer nezabraňuje oxidaci při aplikaci na kovové povrchy.

 

ČIŠTĚNÍ
Mechanicky odstraňte veškeré nečistoty z nástrojů, potom je  důkladně očistěte teplou vodou a mýdlem. Nevypouštějte do kanalizace.

 

INFORMACE O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ
Tento výrobek má přijatelné množství VOC v EU. Cílová úroveň tohoto produktu je 30g / L. Autentico® používá pouze materiály nejvyšší kvality, minimální zápach a minimální dopad na životní prostředí. Naše výrobní postupy a přípravky jsou určeny k dosažení maximální účinnosti a minimálního vlivu na zdraví uživatele.

 

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vyplachujte teplou vodou nejméně po dobu 10 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 1 kg