Undercoat 1000ml

760 Kč
Skladem

Autentico® Undercoat je vysoce kvalitní, šedý základní nátěr pro vnitřní použití bez rozpouštědel. Je perfektní přípravou na obecnou přilnavost povrchu jako jsou zdi a stropy před nátěrem Autentico® Velvet nebo Venice.

Ideální pro: vnitřní dřevo, zdi, PVC a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
Povrch musí být suchý, čistý, stabilní, zbavený špíny, omastku, plísně a jakýchkoliv uvolněných materiálů. Pro nejlepší výsledek očistěte povrch přípravkem Autentico® Omniclean. Pro odstranění zbytků laku a vosku použijte Autentico® Bio-Strip. Lesklý nebo nepórovitý povrch nejdříve zdrsněte. Naneste štětcem nebo válečkem. Pokud chcete zabránit krvácení dřeva (pryskyřice), aplikujte na celý povrch, nejenom na potenciálně riziková místa. Nepoužívejte při vysoké vlhkosti. Aplikujte při teplotě 10°C-30°C. 

DOBA SCHNUTÍ
Suché na dotek za 30 minut, před dalším nátěrem vyčkejte 4 hodiny. 

SPOTŘEBA
Jeden litr barvy pokryje asi 8-13 m2, zaleží na poréznosti a drsnosti povrchu.

SKLADOVÁNÍ
Uchovávejte v chladném, suchém prostředí, v teplotě 5-30°C. Chraňte před mrazem.

ČIŠTĚNÍ
Pomůcky čistěte v horké mýdlové vodě.

INFORMACE O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ
Naše výrobní procesy nevytváří odpad a všechny nátěrové vzorce jsou navrženy s minimálním dopadem na zdraví uživatele. Splňuje EU limit pro VOC (30g/l). Obsahuje chloromethylisothiazolieon & methylisothiazolineon (3:1), bis(1,2,2,6,6-pentamethyl-4-piperidyl)sebacate, Hydroxyphenylbenzotriazol (Mixtura). Nevylévejte nepoužitý Undercoat do kanalizace.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zajistěte dobré větrání. Používejte ochranné pomůcky. Při kontaktu s očima, vypláchněte teplou vodou. Při požití vypláchněte ústa a vyhledejte lékařskou pomoc. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 1.5 kg