Lak Topcoat Nordic Chic 500ml

Novinka
769 Kč
Skladem

Nordic Chic Topcoat je průhledný lak, který se aplikuje na nábytek, jenž byl ošetřen barvou na nábytek Nordic Chic. Je to bezrozpouštědlový, ekologický nátěr nanášený štětcem, který neobsahuje přidané VOC (těkavé organické látky). Nordic Chic Top Coat dodá vašemu nábytku příjemný hedvábný povrch, který lze otřít vlhkým hadříkem. Ochrání povrch a nevyžaduje stejnou údržbu jako náš Nordic Chic Nábytkový Vosk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak na to: Povrch by měl být suchý, savý a bez mastnoty a prachu. Aplikujte Nordic Chic Top Coat nerozředěný ve dvou vrstvách pomocí štětce nebo válečku. Po zaschnutí první vrstvy je doporučené lehké broušení (velikost zrna 180-240). Aplikujte Nordic Chic Top Coat v tenké vrstvě.

Doba schnutí: V závislosti na pokojové teplotě a relativní vlhkosti bude produkt obvykle suchý na dotek po 15-30 minutách a zcela suchý / připravený k broušení po 8-12 hodinách. Pokrytí: cca 11-14 m² na litr. Čištění: Nářadí ihned po použití vyčistěte teplou mýdlovou vodou. Skladování: Uchovávejte obaly pevně uzavřené a mimo dosah dětí. Skladujte na chladném místě bez rizika mrazu. Složení: Voda, bílé lepidlo, akrylátová emulze, vosky, hliníkový silikát, tenzidy, konzervační látky. Likvidace: Nevypouštějte do kanalizace. Nepoužitý Top Coat nechte zaschnout; poté může být odstraněn podle místních předpisů pro likvidaci odpadů.

 ecolabel with reg. number

Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky & laky
Hmotnost: 0.6 kg