Lak sealer

650 Kč
Skladem

Autentico® SEALER je ekologický přípravek vhodný k impregnaci povrchů natřených barvou Vintage a Velvet. Je bez zápachu, rozpustný ve vodě, ideální pro ošetření velkých ploch, jako jsou stěny a stropy. Povrchy, které jsou v kontaktu s vodou vyžadují mimořádnou ochranu, a tu zabezpečí právě Autentico Sealer (kuchyně, koupelny, zdivo i nábytek). Zároveň nahrazuje vosk především tam, kde chceme používat produkt certifikovaný pro kontakt s dětmi, např. pro impregnace dětských postelí a pomůcek pro děti. Sealer je bezbarvý, nemění odstín nanesené barvy. Dostupný objem 1000ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL
Impregnuje velké natřené povrchy křídou barvou Vintage nebo Velvet (například stěn a stropů), Poživa se tam, kde je zapotřebí použít certifikované výrobky v kontaktu s dětmi, například dětské hračky, dětské postýlky nebo nábytek ve školkách. Má certifikát o souladu s normou EN 71-3 "Bezpečnost hraček", což z něj činí dokonalou náhradu vosku v případě impregnace předmětů a nábytku pro velmi malé a alergické děti. Autentico® Sealer je bez zápachu a neškodný. Ekologicky šetrný. Funguje jemně, a účinně. Povrch: matný, bezbarvý. Zápach: bez zápachu.

 

POUŽITÍ
Před použitím dobře promíchejte. Pro impregnaci povrchu naneste nejméně dvě vrstvy výrobku pomocí válečku nebo štětce. Aplikujte velmi tenké vrstvy (příliš silné impregnační vrstvy mohou blednout, hlavně u ploch natřených tmavými barvami). První vrstva produktu by měla být zředěna přidáním asi 20% vody. Druhá vrstva by měla být zředěna přidáním 10% vody. Pro vyšší ochranu povrchu může být aplikovaná třetí vrstva, stejným způsobem jako vrstva druhá. Malovat je potřeba v suché místnosti při teplotě vyšší než 10°C. Po použití těsně uzavřete víčko plechovky a uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě.  Nepřidávejte vodu přímo do plechovky. Uchovávejte pouze nezředěný výrobek.

 

 

SPOTŘEBA
1L pokryje cca 8-10m2 v závislosti na typu povrchu a pórovitosti.

 

DOBA SCHNUTÍ
Minimálně 1 hodina, druhou a další vrstvy nanášejte vždy až po 4 hodinách

  

ČIŠTĚNÍ
Kartáče, válečky a nádobí umyjte mýdlem a vlažnou vodou.

 

BEZPEČNOST
Autentico Sealer impregnant je certifikován pro shodu s EN71-3 "Bezpečnost hraček"

Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky & laky
Hmotnost: 1.5 kg