Lak Floor Matt

990 Kč
Skladem

Plně matný Autentico® Floor Varnish, vytváří odolný a trvanlivý povlak, který chrání povrchy natřené barvou Autentico® Vintage. Je vhodný i pro ochranu přírodního dřeva. Je určen pro vnitřní použití, vhodný pro obklady, podlahy, balustrády, schody, pracovní desky a nábytek. Dostupný objem 1000ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účel
lakování povrchů natřených křídovou barvou Vintage, vhodný pro přírodní dřevo. Ideální pro obklady, podlahy, schody, balustrády, pracovní desky a další povrchy, které vyžadují vysokou odolnost proti vodě. Silná a účinná povrchová ochrana.

 

Povrch
Matný, bezbarvý. Vůně: jemná.

 

Použití
Před použitím dobře promíchejte. Ujistěte se, že povrch je čistý, suchý, odolný, bez mastnoty a prachu. Naneste tenkou vrstvu laku štětcem, houbovým válečkem nebo sprejem. Pro impregnaci povrchu proti vodě aplikujte nejméně dvě vrstvy výrobku. Nanášejte velmi tenké vrstvy (příliš silné vrstvy impregnace mohou bělit tmavé odstíny barvy). První vrstva může být po jedné hodině suchá na dotek (což zabraňuje přilepení prachových částic a jiných nečistot), druhá vrstva by však měla být aplikována minimálně po 6 hodinách. Druhá vrstva se suší asi 4 hodiny. Suché vrstvy lze otřít brusným papírem 180-240 pro vyrovnání povrchu. Po použití těsně uzavřete víčko a uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě.

 

Čištění nářadí
Kartáče, válečky a nádobí umýváme mýdlem a teplou vodou.

 

Doba schnutí
Minimálně 4 hodiny, druhá vrstva se nanáší po 6 hodinách.

 

Doba vytvrzení
Povrch může být používán opatrně po 18-24 hodinách, celková doba vytvrzování je 4 dní.

 

Spotřeba
12 m2 na 1 litr v závislosti na typu povrchu a pórovitosti.

 

Omezení použití
Žádný z produktů Authentico® by neměl být používán při vysoké vlhkosti, a teplotě nižší než 10 ° C nebo vyšší než 30 ° C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky & laky
Hmotnost: 1.5 kg